powiadomienia,

Powiadomienia o okazjach cenowych na nowe samochody!

Wojtek Wojtek Follow 2023-09-20 · Przeczytasz w minutę
Powiadomienia o okazjach cenowych na nowe samochody!
Udostęnij

Zapisz się do darmowych powiadomień o okazjach cenowych Tesli i otrzymaj bezpłatny, trzy miesięczny pakiet autopilota podczas zakupu Modeli 3, Y, S i X!

Jak to działa?

 1. Zapisując się do powiadomień będziesz otrzymywać informacje o zmianach w dostępnych od ręki modelach na stronie Tesla.com.

 2. “Robot” co minutę sprawdza zmiany na liście dostępnych modeli samochodów.

 3. W przypadku wykrycia zmian natychmiast wyśle Ci powiadomienie na skrzynkę e-mail. Dzięki temu dostaniesz błyskawiczną informację o potencjalnych okazjach zakupowych.

 4. Jednorazowo możesz zapisać się do powiadomień na jeden wybrany model.

 5. Aby dodać więcej modeli ponownie wpisz e-mail i wybierz kolejny model.

 6. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji poprzez link dołączony do każdego e-maila.

Regulamin

 1. Korzystanie z usługi jest darmowe.

 2. Usługa ma za zadanie promować najbardziej aktywnych użytkowników serwisu poprzez wyróżnianie ich linków polecających.

 3. W każdym z powiadomień otrzymasz link polecający do listy dostępnych samochodów wybranego modelu, kody polecające zawarte w e-mailach są wybierane losowo spośród puli najbardziej aktywnych użytkowników serwisu.

 4. Korzystając z polecenia otrzymasz bezpłatnie pakiet rozszerzonego autopilota na trzy miesiące.

 5. Dane e-mailowe nie są wykorzystywane komercyjnie ani przekazywane stronom trzecim. Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o swoje bezpieczeństwo możesz skorzystać z tymczasowo utrzworzonej na te potrzeby skrzynki pocztowej.

Wojtek
Autor: Wojtek
Cześć! Mam na imię Wojtek i jestem pasjonatem nowych technologii. Na tej stronię piszę o Tesli i udostępniam porady oraz narzędzia przydatne obecnym i przyszłym posiadaczom samochodów tej marki.